WZZG3007703551020001
Packing puller size 3 (0465-00-0077)
Product number:
WZZG3007703551020001
Available, delivery time: 2-5 days
Product information "Packing puller size 3 (0465-00-0077)"
Length approx. 355mm,
flexible shaft, exchangeable puller,
(Spare tip no. K3/W3/H2/B2)
recommended for packs from 12.7mm (diameter approx. 9.5mm).